درباره بیکران

درباره بیکران ؟

جالب است بدانید قیمت، کیفیت و سرعت سه راس یک مثلث هستند و در بسیاری از منابع گفته شده که برای رسیدن به دو پارامتر از این موارد باید یکی را فدای آن دو کرد. بیکران با برنامه ریزی دقیق مثال نقضی برای این گفته است، چرا که با بهره گیری از دانش روز از ابتدای کار تا تحویل پروژه و عدم به کارگیری نیروی غیر متخصص، که هزینه ای را به پروژه اعمال می کند، تمام هزینه ای که مشتریان پرداخت میکنند را صرف انجام یک کار با کیفیت کرده، همین موضوع دو امر کیفیت و هزینه را فراهم نموده است. اما سوال اصلی این است سرعت انجام کار باید کاهش یابد، در جواب باید بگوییم، همانطور که قبل هم اشاره نمودیم استفاده ازدانش نوین روز و نرم افزار های قدرتمند، سرعت انجام کار تا رسیدن به کیفیت موردنظر کارفرما را کم کرده، همچنین زمان نهایی پروژه را بسیار کاهش داده است. استفاده از قدرتمندترین سخت افزار های موجود در بازار در کنار دانش های تخصصی اورکلاکینگ برای مواردی مانند انجام پروژه های سنگین طراحی موشن گرافیک سرعت افراد را بسیار افزایش داده است. همچنین، با ارتقای سطح دانش و آموزش های جدید در استفاده از ابزارها و نرم افزار ها به صورت دوره ای سعی دارد تا همیشه به روز ترین خدمات را ارائه دهد.

نحوه جلسات و انجام پروژه توسط بیکران ؟

از آن جا که صحبت و مشورت در مورد پروژه ها برای بیکران بسیار مهم بوده، با توجه به شرایط و درخواست کارفرما، امکان جلساتی برای رسیدن به یک نقطه مشترک فراهم می شود. البته تا آنجا که ممکن باشد بیکران رفت و آمد ها را کاهش داده و ترجیحا از ابزارهای جدید این عرصه برای برقراری تماس و همفکری بر روی پروژه استفاده میکند، تا علاوه بر سرعت بخشیدن به انجام پروژه، هزینه ی کارفرما را بسیار کاهش دهد.

چرا بیکران ؟

بیکران تنها یک گرافیک، وب سایت و یا موشن گرافیک برای شما طراحی نمیکند، بلکه تمام آنچه که برای رسیدن به موفقیت را نیاز دارید، با دقت و حوصله برنامه ریزی و پیاده سازی میکند. علاوه بر این خدمات گسترده و کاملی را برای برندینگ و یکپارچه بودن طراحی های شما در نظر داشته تا بهترین بازخورد را برای شما به ارمغان بیاورد.

شرایط پشتیبانی بیکران

شرایط پشتیبانی سایت، نرم افزار های تحت وب، اپلیکیشن موبایل، طراحی نرم افزار مالتی مدیا و کاتالوگ الکترونیک

برای پشتیبانی سایت، نرم افزار های تحت وب، اپلیکیشن موبایل، طراحی نرم افزار مالتی مدیا و کاتالوگ الکترونیک، بیکران پکیج یک ماهه را برای مشتریان خود در نظر می گیرد، که کارفرما می تواند آن را فعال کرده و درخواست پشتیبانی خود را ثبت کند.

 1. توجه داشته باشید تغییر در گرافیک سایت، تغییر محتوا، تغییر صفحات، تغییر منو ها و مواردی از این قبیل جزو طراحی مجدد بوده و شامل این پکیج پشتیبانی نمی شوند و به صورت جداگانه بررسی شده، تعیین هزینه می شود و سپس تغییرت انجام می پذیرد.
 2. کارفرما تنها هزینه یک ماه پشتیبانی را پس از ثبت درخواست پرداخت می کند و در صورت نیاز آن را تمدید می کند.
 3. تغییر مواردی که مربوط به هاستینگ بوده، از پشتیبانی بیکران خارج می باشد، برای نمونه انتقال به هاست یا سرور دیگر و تغییر دامنه.
 4. بیکران با گروه فنی و پشتیبانی خود، بیشتر موارد خارج از طراحی را نیز پشتیبانی می کند، که البته بدیهی است نیاز به پرداخت هزینه ای جداگانه دارد.
 5. یکسری از خدمات که برای انجام آن می بایست کدنویسی از پایه انجام شود، با بررسی گروه فنی بیکران و اعلام قیمت انجام می شود و جزو این پکیج نمی باشد.
 6. اگر پس از اتمام زمان پشتیبانی مشکلی در طراحی و برنامه نویسی متوجه کارفرما شود، می بایست با ثبت درخواست پشتیبانی مجدد این تغییر را درخواست کند.
 7. بدیهی است که تنها در روز های کاری خدمات پشتیبانی سایت انجام می شود.

شرایط پشتیبانی گرافیک، جادوی مدیا، گرافیک دیجیتال، طراحی مدل سه بعدی، طراحی اسلایدهای پاورپوینت

برای پشتیبانی گرافیک، جادوی مدیا، گرافیک دیجیتال، طراحی مدل سه بعدی، طراحی اسلایدهای پاورپوینت، بیکران متناسب با درخواست کارفرما، هزینه ای را پیشنهاد داده و تغییرات را انجام میدهد.

 1. توجه داشته باشید تغییر در گرافیک ها، مانند تغییر رنگ، تغییر فونت، تغییر صفحه بندی، تغییر اندازه، نحوه چیدمان و مواردی از این قبیل شامل بازطراحی بوده و طبیعی است هزینه ای جداگانه باید پرداخت شود.
 2. بدیهی است مشکلات مربوط به چاپ از عهده بیکران خارج بوده و برای پیگیری می بایست با چاپخانه مربوطه ارتباط داشته باشید.
 3. بیکران با گروه متخصص خود هرگونه تغییر حتی پس از طراحی را انجام داده، که نیاز به پرداخت هزینه ای جداگانه دارد.
 4. اگر پس از اتمام پروژه مشکلی متوجه کارفرما شود، می بایست با ثبت درخواست پشتیبانی و بررسی بیکران این مشکل تعیین قیمت شده و بر طرف شود.
 5. انجام تغییرات باز طراحی و قیمت پیشنهادی تنها برای یک بار بوده و در صورت نارضایتی کارفرما مجدد می بایست، درخواست پشتیبانی ثبت و هزینه آن پرداخت شود.
 6. بدیهی است که تنها در روز های کاری خدمات پشتیبانی سایت انجام می شود.

شرایط پشتیبانی موشن گرافیک، موسیقی ریتمیک؟

برای پشتیبانی موشن گرافیک و موسیقی ریتمیک، بیکران متناسب با درخواست کارفرما، هزینه ای را پیشنهاد داده و تغییرات را انجام میدهد.

 1. توجه داشته باشید تغییر در موشن گرافیک ها، مانند تغییر رنگ، تغییر فونت، تغییر صفحه بندی، تغییر اندازه، نحوه چیدمان و مواردی از این قبیل شامل بازطراحی بوده و طبیعی است هزینه ای جداگانه باید پرداخت شود.
 2. بیکران با گروه متخصص خود هرگونه تغییر حتی پس از طراحی را انجام داده، که البته نیاز به پرداخت هزینه ای جداگانه دارد.
 3. اگر پس از اتمام پروژه مشکلی متوجه کارفرما شود، می بایست با ثبت درخواست پشتیبانی و بررسی بیکران این مشکل تعیین قیمت شده و بر طرف شود.
 4. انجام تغییرات باز طراحی و قیمت پیشنهادی تنها برای یک بار بوده و در صورت نارضایتی کارفرما مجدد می بایست، درخواست پشتیبانی ثبت و هزینه آن پرداخت شود.
 5. بدیهی است که تنها در روز های کاری خدمات پشتیبانی سایت انجام می شود.