سئو وب سایت

سئو سایت
تبلیغات ایمیلی
بازاریابی

با توجه به وجود تعداد فراوان وب سایت ها، تنها تعداد محدودی از آنها که در نتایج موتورهای جست و جو مانند گوگل توانسته اند، رتبه ی خوبی کسب کنند، توسط مشتریان دیده شده و درواقع تنها آنها هستند که از وب سایت خود سود می برند. اگر بخواهیم مفهوم سئو را بیان کنیم، به بیان ساده هر روش و بهینه سازی که باعث شود رتبه ی بهتری کسب کنید را سئو سایت گویند. در گذشته با استفاده از روش های گوناگون امکان نتیجه گیری در زمان محدود وجود داشت، اما اکنون با توجه به هوش مصنوعی گوگل و الگوریتم های آن، تنها استفاده از روش های اصولی موثر بوده و باید دانست که تنها در بلند مدت و با استفاده از تکنیک های تخصصی سایت شما امکان حضور در رتبه های بالا را کسب می کند.

مطالب آموزشی متناقض

بالارفتن رتبه در گوگل

با جست و جویی ساده مشاهده می کنید آموزش هایی برای سئو وجود داشته و با مطالعه ی آنها در بسیاری موارد تناقض هایی وجود داشته که باعث گیجی شما شده و در مسیر طولانی یادگیری سرگردان می شوید. درواقع باید بدانید گوگل در بیشتر مواقع مواردی که باعث بالا رفتن رتبه ی شما شده را به صورت واضح بیان نمیکند و همیشه تاکید دارد تا یک صفحه کاربرپسند طراحی کنید. بیکران با آزمون و خطاهای بسیاری که انجام داده و صحت هر مورد را بررسی کرده بهترین پیشنهاد ها را برای کسب و کار شما در نظر میگیرد. همچنین به یاد داشته باشید، سئو رقابت است و برای پیروزی از رقیبتان باید تکنیک و دانشی داشته باشید که آن ها ندانند و یا روش درست و بهتر یک تکنیک را بدانید، چون برای هر کلمه گوگل یک لینک اول دارد.

سئو فرآیندی پیچیده

بالا بردن رتبه ی سایت

همانطور که در دنیای واقعی، در یک مسابقه باید تلاش زیادی کنید، تا به یک نتیجه خوب برسید، در کسب رتبه ی مناسب در گوگل نیز می بایست، با بررسی کدنویسی سایت و رفع مشکلات آن، بررسی گرافیک های وب سایت و انجام بهینه سازی هایی، همچنین استفاده از تکنیک هایی برای افزایش سرعت سایت، تازه وارد مرحله ی طراحی شده و می بایست تمام نکات مربوط به سئو را رعایت کرده و درضمن سایتی زیبا برای مشتریان به نمایش بگذارید. بیکران در این فرآیند پیچیده درکنار شماست و این مسیر را برای شما هموار می کند. البته که گروه فنی خود شما می تواند بسیاری از این فعالیت ها را انجام دهد، اما توجه کنید نکات بسیار کوچک باعث افزایش چشمگیر رتبه ی سایت شده، چرا که یک نفر برنده ی رقابت سئو و لینک اول است.

تضمین رتبه یک

خدمات سئو و بهینه سازی وب سایتخدمات سئو و بهینه سازی وب سایت

تضمین رتبه ی یک گوگل دروغی بیش نیست، اگر با این وعده روبرو شدید، می توانید اطمینان داشته باشید که وارد یک معامله ای می شوید که هیچ نتیجه ای برای شما ندارد. همچنین بهبود جایگاه سریع در نتایج گوگل می تواند به شما این موضوع را برساند، که سئو کار شما در حال استفاده از روش های کلاه سیاه بوده و این افزایش جایگاه با سرعت زیادی از بین رفته و یا حتی ممکن است از نتایج حذف شوید، در واقع این مقایسه مانند تفاوت یک ورزشکار اصولی با ورزشکاری که به دنبال راه های سریع ملنند آمپول می باشد، هست.

فاکتورهای مهم سئو

افزایش بازدید سایت

جالب است بدانید گوگل بیش از 200 فاکتور برای رتبه بندی به سایت ها در نظر داشته، که هر روز با بهینه شدن هوش مصنوعی گوگل و پیدایش الگوریتم های جدید این فاکتورها و ارزش آنها تغییر میکند، برای نمونه در گذشته با تکرار یک کلمه کلیدی به راحتی رتبه مناسبی کسب می کردید، اما امروز این موضوع باعث پنالتی شدن سایت و حذف شدن از نتایج جست و جو می شود. بیکران با داشتن تجربه موردنیاز و آگاهی از جدیدترین الگوریتم های گوگل این مهم را به روشی اصولی برای شما انجام می دهد.

سئو ارزان

سیو

در این عصر که از پیدایش اینترنت و پیشرفت هر روز موتورهای جست و جو می گذرد، در هر کسب و کاری تعداد بسیار زیادی افراد هستند که خواستار رتبه یک گوگل می باشند. با توجه به سودآوری بسیار زیادی که با رشد در نتایج جست و جو گوگل قرار است نصیب شما شود، می بایست هزینه ی زیادی را نیز پرداخت کنید. توجه به این موضوع بسیار مهم بوده که سئو یک فرآیند طولانی مدت بوده که همانطور که درآمد شما را به طرز چشمگیری افزایش می دهد، هزینه ی زیادی را می طلبد. بیکران این مهم را به شما سپرده و تنها مشاوره هایی را متناسب با سایت شما به گروه فنی خودتان آموزش می دهد.

ترس از سئو

سئو وب سایت

زمانی که در یک اتاق تاریک بدون چراغ و نور حرکت می کنید، پیشروی بسیار کند و حتی خطرناک می باشد و عقل فرمان میدهد تا بترسید و همانجا بایستید، تا نور برگشته و مسیر روشن شود. در سئو سایت نیز همین موضوع صحیح بوده، شما بدون یک راهنما رشد خوبی نخواهید کرد و تنها با گوش سپردن به یکسری موارد، مانند انتشار مقاله های طولانی، خرید بک لینک، خطر حذف همیشگی از گوگل را برای خود رقم می زنید، که همین زمان و هزینه را می توانستید در مسیر درست صرف کنید. بیکران در این مسیر تاریک، راهنمای شماست و مسیر را برای شما روشن و هموار میکند.

سئو یک باره

بالارفتن رتبه در گوگل

بسیاری می گویند در عرض چند ماه سایت شما را در نتایج جست و جو به رتبه ی بالایی می رسانند و هزینه ای بابت آن از شما دریافت میکنند. توجه شما به این موضوع بسیار مهم می باشد که سئو مانند بالا رفتن از یک کوه نبوده که با رسیدن شما به قله ی آن این فرآیند پایین یابد. برای روشن شدن این مطلب به سایتی توجه کنید که از رتبه ی سه به رتبه ی یک گوگل رسیده و فکر کنیم کار اینجا تمام است، درواقع توجه به این نکته که سایتی که رتبه ی یک بوده اکنون دیگر بالاترین رتبه نبوده و مطمئنا تلاش بیشتری میکند، تا دوباره به جایگاه قبلی خود بازگردد. بیکران با مشاوره دقیق و اصولی شما را برای یک فعالیت مستمر و پیوسته آماده می کند، تا با کسب رتبه بتوانید آن را نگه داشته و ارتقا دهید.

تاثیر سئو

سئو وب سایت

بررسی پیشرفت در سئو نیز امری ساده نبوده و ابزارهای گزارش گیری خود گوگل نیز مشکلاتی داشته، همچنین سایت های گوناگونی مشاهده می کنید که اعداد متفاوتی برای یک موضوع نمایش می دهند. اما با آگاهی از نکات مربوط به کار با ابزارهای گزارشگیری و تعیین هدف مورد نظر می توانید از نتایج به دست آمده اطمینان حاصل کنید. درواقع هدف شما از سئو می بایست پیشرفت در کسب و کار بوده و هدف نهایی را به کسب رتبه های بالا اختصاص دهید. بیکران با مشاوره های تخصصی نحوه گزارش گیری برای اطلاع از نتایج تکنیک های پیاده سازی شده را به شما داده و همچنین با انجام تست هایی مسیر آتی شما را برایتان مشخص کرده و نقشه ی راهی به شما می دهد.

واقعیتی که بسیاری از سئو کاران به شما نمی گویند!

سئو کلاه سیاه

واقعیت این است که سئو یک سرمایه گذاری طولانی مدت می باشد که این فعالیت، همیشگی بوده. درست مانند بزرگ کردن فرزندتان که باید صبر و حوصله ی زیادی داشته باشید  برای سئو سایت نیز این امر صحیح بوده. حال بیاید به همان مثال خود بازگردیم، آیا سپردن فرزند خود به شخص دیگری با قرارداد یک ساله و یا حتی 5 ساله صحیح بوده، یا دریافت مشاوره از متخصصانی که صلاحیتشان با نمونه کارشان تایید شده است. قطعا پاسخ شما نیز دریافت مشواره می باشد، اما متاسفانه بسیاری از کارفرمایان به دلیل دانش فنی کمی که دارند، خود را وارد بازی خطرناکی می کنند و در ادامه ی کار جبران بسیار سخت بوده وممکن است تمام تلاش ها از بین برود. همچنین ارزیابی پیشرفت در سئو نیز بسیار پیچیده بوده و علاوه بر غیر قانونی بودن تضمین رتبه، کارفرمایان تنها به کسب رتبه اهمیت می دهند. همچنین، همانطور که تربیت فرزند، متناسب با آن فرزند می باشد، برای هر سایت راه مختص به خود وجود دارد و بیان یک راه حل جامع برای تمامی سایت ها که با عنواین آموزشی مطرح می شود، بعید به نظر می رسد و تنها در صورتی که شما بخواهید تمام تمرکز خود را بر روی دانش سئو بگذارید امکان پذیر می باشد.

نمونه کار سئو

FaragiriWebSite

طراحی و سئو وب سایت فراگیری توسط گروه بیکران انجام شده است. این وب سایت  در بسیاری از کلمات مانند آموزش زبان انگلیسی ، آموزش آنلاین ، آموزش ویدیویی و کلمات دیگری توانست با تلاش گروه بیکران رتبه ی خیلی خوبی را کسب کند. برای روشن شدن ارزش این کار کافیست به سخت بودن کلماتی مانند آموزش زبان انگلیسی توجه کنید، بسیاری از وب سایت ها بر روی اینگونه کلمات میخواهند رتبه ی بالایی را کسب کنند. بیکران با کار کردن روی سئو سایت و صرف زمان و استراتژی مناسب، توانست در بسیاری از کلمات (نزدیک به بیست کلمه) این وب سایت را در صفحه اول گوگل و در مواردی (آموزش زبان انگلیسی) به رتبه ی زیر 5 برساند، همچنین در کلماتی مانند آموزش آنلاین توانست رتبه 1 در جست و جوی گوگل را کسب کند. (با توجه به تغییر رتبه بندی های گوگل این رتبه بندی ها ممکن است اکنون که این مطلب را میخوانید اندکی تغییر کرده باشد)

راه حل چیست ؟

بازاریابی دیجیتال

واقعیت آن است که اکثر کارفرمایان درخواست رتبه ی یک را در کمترین زمان و با هزینه ای پایین دارند، اما اگر به طور منطقی فکر کنید، پیروزی در یک رقابت آسوده نیست. برای سئو سایت شما دو راه دارید، سپردن آن به یک گروه سئو و یا مشاوره گیری و سپردن آن به اعضای گروه فنی خود. سئو کاران اکثرا گزینه ی اول را می پسندند، اما تجربه نشان داده است این گزینه عاقبت خوشی نداشته، برای همین منظور، بیکران با تدبیری که اندیشیده است، با بررسی سایت شما، موارد مورد نیاز برای بهینه سازی، تولید محتوا و گرفتن سیگنال از شبکه های اجتماعی و برندینگ شما را با مشاوره و جلسات گوناگون به شما و یا گروه فنی خودتان آموزش داده، تا بتوانید اطمینان داشته باشید با کسب یک جایگاه مناسب همیشه می توانید آن را کنترل کرده و برای بهبود آن تلاش کنید.

بررسی رایگان وضعیت سئو سایت

بررسی وضعیت سئو سایت

بیکران مانند همیشه به مشتریان خود اهمیت فراوانی داده و اینبار با نوشتن برنامه همه جانبه برای بررسی وضعیت سئو سایت، یک دستیار همه جانبه برای حرفه ای ها و همچنین یک ابزار مناسب برای مشخص نمودن وضعیت سایت برای کارفرمایان محترم می باشد. پیشنهاد بیکران، قبل از تماس و یا هرگونه سفارش مشاهده ی این ابزار همه جانبه و فوقالعاده است، همچنین تمامی بخش ها و امکانات این نرم افزار تحت وب به صورت کاملا رایگان برای همیشه در دسترس شما است.

بررسی رایگان سئو

برندینگ و دریافت سیگنال

افزایش محبوبیت برند شما و دریافت سیگنال هایی از شبکه های اجتماعی و دیگر رسانه ها.

بررسی و پشتیبانی

گزارش گیری و آنلایز رشد کاربران با استفاده از ابزارهای هوشمند.

بهینه سازی کدها و افزایش سرعت سایت

بررسی برنامه نویسی سایت و اصلاح کدها برای بالا بردن سرعت لود سایت.

طراحی صفحات کاربر پسند

مشخص نمودن استراتژی برای تولید محتوا موردنیاز کاربر.

سوالات متداول در مورد دیجیتال مارکتینگ

کدام روش بازاریابی دیجیتال مناسب است ؟

پاسخ به این سوال کاملا به شما و کسب و کار شما بستگی داشته، که البته مشاوران بیکران با دریافت اطلاعاتی در مورد نظر شما برای برندینگتان، برنامه ای را برای کسب و کار شما مشخص می کنند.

سئو یا تبلیغات ؟

توصیه بیکران به کسانی که دنبال تبلیغات کوتاه مدت هستند، استفاده از تبلیغات گوگل ادورز، تبلیغات بین ویدیو در سایت هایی مانند آپارات، یا تبلیغات پیامکی و ایمیلی می باشد، همچنین تبلیغات کلیکی نیز می تواند موثر باشد. اما برای کسانی که برنامه ریزی برای برندینگ و کسب و کار خود دارند، سئو بهترین گزینه بوده چرا که هزینه ی تبلیغات در بسیاری موارد از سئو و بهینه سازی بیشتر است و آن جایگاه تا زمانی که مبلغ آن را پرداخت کنید برای شما است، همچنین مشتری ها می دانند که با یک تبلیغ روبرو هستند و آمار نشان داده، که این موضوع باعث می شود آن ها به گزینه های دیگر توجه کنند.

هزینه ی مورد نیاز برای سئو چقدر است ؟

هزینه های سئو به کسب و کار شما و سختی کلمات کلیدی شما بستگی دارد، همچنین نوع همکاری با بیکران نیز بر قیمت ها بسیار تاثیر گذار می باشد. پیشنهاد بیکران دریافت مشاوره و انجام سئو توسط گروه فنی خودتان می باشد

مدت کمی برای کسب رتبه ی برندینگ خود دارم، آیا سئو مناسب است ؟

برای کسانی که زمان آنها محدود می باشد، پیشنهاد بیکران استفاده از انواع دیگر بازاریابی دیجیتال به غیر از سئو می باشد. بسته به فعالیت و کسب و کارتان سئو فرآیندی طولانی می باشد و در صورت انجام فعالیت ها در مدت زمان کوتاه، گوگل سایت شما را از لیست نتایج حذف می کند.

سئو ارزش این همه هزینه را دارد ؟

بسته به نوع کسب و کارتان هم میتوان گفت بله و هم خیر. کسب رتبه های بالا در بعضی کلمات سوددهی بسیار بالایی داشته و آورده ی مالی بسیار چشمگیری دارد، که البته رقابت در این کلمات نیز بسیار دشوار می باشد. اگر آماده ی یک رقابت تمام وقت نیستید، همچنین صبر کافی ندارید، بی هیچ وجه سئو را به شما پیشنهاد نمیکنیم.

پیشنهاد بیکران چیست ؟

بیکران به شما پیشنهاد میکند تا ابتدا، با دریافت مشاوره از متخصصان بیکران، سختی کلمات موردنظر، موارد موردنیاز برای بهینه سازی سایت خود را دریافت کنید، بعد از آن تصمیم بگیرید آیا سئو برای شما ارزش دارد یا خیر. در صورت مثبت بودن نظرتان، باز هم بیکران به شما پیشنهاد می کند تنها مشاوره بگیرید، تا با جدا شدن گروه خود رتبه ی سایتتان را بتوانید نگه داشته و ارتقا دهید.