طراحی گرافیک

طراحی گرافیک ارزان
طراحی گرافیک زیبا
طراحی گرافیک حرفه ای

طراحی گرافیک انجام شده توسط بیکران با استفاده از تکنیک های هنری و به کارگیری نرم افزار های قدرتمند طراحی می شود. در سایت بیکران می توانید نمونه کارها را مشاهده نموده و با بررسی قیمت ها گزینه ی مناسب را برای طراحی گرافیک انتخاب کنید. برای داشتن طراحی حرفه ای می بایست با رعایت نکات مختلفی چون تناسب رنگ ها، استفاده از فونت های هماهنگ، رعایت اصول چاپ چند طرح بی نقص خروجی گرفته و بهترین آنها را انتخاب کنید. بیکران با داشتن دانش در این زمینه سعی می کند تا طراحی گرافیک شما را با بالاترین کیفیت و قیمت مناسب انجام دهد.

رنگ بندی هماهنگ

ما در انتخاب رنگ های به کار رفته در طراحی شما ، هماهنگی آنها را در نظر می گیریم
طراحی گرافیک

فونت های خوانا

ما برای طراحی های شما از فونت های استاندارد و خوانا استفاده می کنیم
طراحی گرافیک ارزان

آماده برای چاپ

تمام طراحی ها با اصل چهار رنگ ، مخصوص چاپ طراحی می شوند
طراحی گرافیک زیبا

طراحی حرفه ای

با استفاده از تکنیک ها هنری طراحی هایی حرفه ای را داشته باشید
طراحی گرافیک جذاب

نمونه کارهای طراحی گرافیک

طراحی لوگو مکعب طلایی

طراحی لوگو مکعب طلایی

طراحی لوگو بیکران

طراحی لوگو بیکران

طراحی لوگو آویدنت

طراحی لوگو آویدنت

طراحی لوگو فراگیری

طراحی لوگو فراگیری

طراحی لوگو RGB

طراحی لوگو RGB

طراحی لوگو گلگسی گرافیک

طراحی لوگو گلگسی گرافیک

طراحی کارت ویزیت سورن افزار

طراحی کارت ویزیت سورن افزار

طراحی کارت ویزیت پاپیون

طراحی کارت ویزیت پاپیون

طراحی کارت ویزیت مکعب طلایی

طراحی کارت ویزیت مکعب طلایی

بیکران تنها یک برگه برای شما طراحی نمی کند ، بلکه وسیله ای برای معرفی شما ، معرفی محصولاتتان و ارتباط مشتری با شما ایجاد می کند

بیکران گرافیک

لیست قیمت های طراحی لوگو

طراحی ساده

تومان 400000

یک نمونه

طراحی پیشرفتهمحبوبترینها

تومان 600000

دو نمونه

طراحی حرفه ای

تومان 1000000

سه نمونه

لیست قیمت های طراحی ست اداری

طراحی ساده

تومان 500000

کارت ، سربرگ ، نامه و پاکت نامه

طراحی پیشرفتهمحبوبترینها

تومان 800000

کارت ، سربرگ ، نامه و پاکت نامه

طراحی حرفه ای

تومان 1200000

کارت ، سربرگ ، نامه و پاکت نامه

لیست قیمت های طراحی کاتالوگ و بروشور و مجله

طراحی ساده

تومان 90000

هر صفحه

طراحی پیشرفتهمحبوبترینها

تومان 150000

هر صفحه

طراحی حرفه ای

تومان 200000

هر صفحه

لیست قیمت های طراحی بنر ، بیلبورد ، پوستر ، پاپ آپ ، رول آپ

طراحی ساده

تومان 2000000

هر طرح

طراحی پیشرفته

تومان 3000000

هر طرح

طراحی حرفه ایمحبوبترینها

تومان 5000000

هر طرح

سوالات متداول در مورد طراحی گرافیک

چرا با هزینه ی کمتر طراحی گرافیک و تبلیغات را انجام ندهم ؟

گروه هایی هستند که با هزینه ای پایین تر طراحی هایی را انجام می دهند. اما این امر به دلیل اصولی نبودن این طراحی ها است که مشکلاتی را در آینده به وجود می آورد. برای نمونه در هنگام چاپ اینگونه طرح ها مواردی مانند تغییر ناخواسته رنگ ها، برش خوردن قسمت هایی از طراحی به اشتباه، تنظیم نبودن نسبت اندازه ها و مشکلاتی از این قبیل پیش می آید، که هزینه و زمانی که برای طراحی و چاپ صرف شده از بین رفته و می بایست دوباره از ابتدا طراحی ها انجام شوند.

چرا نباید از طرح های آماده استفاده کرد ؟

هدف انجام طراحی نشان دادن خدمات و ویژگی های برجسته محصول شما است، تنها بسنده کردن به طرح های آماده زیان جدی به برندینگ شما زده و اعتبار شما را به عنوان یک برند مستقل از بین می برد، زیرا بیننده گرافیک شما را با آنچه در ذهن دیده مقایسه می کند و متوجه الگو برداری شما می شود که این امر اعتماد او را به خود محصول نیز از بین میبرد.

آیا برای انجام تبلیغات و طراحی ها این همه هزینه ارزش دارد؟

پاسخ به این سوال به شما بستگی دارد، اگر تصمیم به ارائه خدمات و معرفی محصولات خود دارید، ابتدایی ترین کار تبلیغات است. بر همین اساس برای داشتن تبلیغاتی موثر می بایست تمام طراحی ها یکپارچه و طبق اصول خاصی انجام شود، همچنین رعایت این نکته که طراحی ها متناسب با فعالیت شما باشد نیز اهمیت زیادی دارد. درواقع توجه به این موضوع که داشتن یک طراحی کافی نبوده و می بایست یک طراحی حرفه ای و اصولی را داشت، بسیار مهم است، چرا که در اصل هدف تبلیغات و انجام طراحی ها برای افزایش فروش و جذب مشتری های بیشتر می باشد.

چرا هزینه کردن و گذاشتن زمان برای طراحی ها ارزشمند است ؟

هر طراحی که انجام می شود دارای ارزش بالایی است چرا که که قرارنیست یک بار استفاده شده و دورانداخته شود. برای مثال لوگو طراحی شده در تمام موارد مانند ست اداری ، بروشور و … استفاده می شود. برای همین است که هزینه طراحی های بنیادی مانند لوگو در ابتدا زیاد به نظر میرسد.

آیا بهتر نیست که تبلیغات حرفه ای را در آینده با کیفیت بهتر سفارش دهم ؟

این اشتباهی است که بسیاری انجام می دهند. این موضوع که ابتدا طرح هایی ابتدایی و نمونه برداری شده را با هزینه و کیفیت کم انجام دهیم و در آینده بخواهیم از نو جبران کنیم امکان پذیر نیست. برای مثال لوگو را فرض کنید برای تغییر آن می بایست از ابتدا طرحی را زده و به ثبت برسانید، که هزینه و زمانی بیهوده برای انجام دوباره این کار صرف شده و همچنین در تمام موارد دیگر مانند بروشور، ست اداری و … تغییر لوگو باید انجام شود، که کاری هوشمندانه نیست. همچنین شما یک بار فرصت دارید تا برندی را به صورتی حرفه ای به مشتریان خود معرفی کنید.

ویژگی های طراحی بیکران چیست ؟

بیکران مهم ترین اصلی که در تمام طراحی ها رعایت می کند، انجام طراحی با بالاترین کیفیت ممکن است. زیرا زمانی انجام یک طراحی گرافیک نتیجه داده است که مخاطب جذب آن شده و انگیزه ای برای خواندن مطالب آن پیدا کند، همچنین پس از مشاهده آن شما را به عنوان یک گروه با کیفیت بشناسد. برای رسیدن به این هدف می بایست هنرمندانی که تسلط کامل به نرم افزار های کامپیوتری و تکنینک های هنری دارند، سیستم هایی قدرتمند در اختیار داشته باشند و شروع به خلق طرحی بی نظیر کنند، برای این کار می بایست طراحی های دو بعدی را با تکنیک های سه بعدی ترکیب کرده و از کمپانی های بزرگ تولید نرم افزار مانند نرم افزار های سه بعدی کمپانی آتودسک استفاده ای به جا کرد. رعایت این نکات تکنیکی و هنری بوده که کیفیتی عالی در طراحی های بیکران دیده می شود.

پیشنهاد بیکران چیست ؟

ما به شما پیشنهاد میکنیم اگر اکنون هزینه ی انجام تبلیغاتی موثر را ندارید و تصمیم به سفارش طرح هایی بی کیفیت که فقط هزینه پایینی دارند گرفته اید، از انجام این کار خودداری کنید. چرا که در مراحل بعدی مانند: چاپ، ثبت لوگو، برندینگ و بسیاری موارد دیگر هزینه های بیشتری را می بایست خرج کنید. این کار مانند این می باشد که شما در نمایشگاه حضور پیدا کنید اما محصول خوبی برای عرضه کردن نداشته باشید و این علاوه بر نیاز به صرف هزینه و زمان به برندینگ شما آسیب جدی میزند.

هماهنگی طراحی ها

طراحی های هماهنگ

زمانی یک بنر تبلیغاتی یا یک کاتالوگ را می توان عالی دانست، که تمام اجزای آن یعنی طراحی ها، مانند طراحی لوگو، طراحی های پشت زمینه و رنگ آمیزی آن به خودی خود جذاب و زیبا باشند. همچنین هماهنگی آن ها تاثیر این موضوع را دوچندان می کند. البته هماهنگی در طراحی ها به دلیل متغییر بودن طراح ها مشکلی همیشگی بوده. بیکران برای حل این موضوع طراحانی هماهنگ که در تمام زمینه های طراحی تخصص دارند را گرد هم آورده تا یک طراحی جذاب و زیبا که هماهنگی کاملی دارد را طراحی کنند.

طراحی های اختصاصی

طراحی های اختصاصی

مهم ترین موضوع در طراحی یک برگه تراکت تا یک بنر تبلیغاتی را می توان به اختصاصی بودن آن دانست. درواقع در بسیاری از نمونه های موفق که دقت کنید متوجه می شوید که طراحی موردنظر را در جای دیگری ندیده اید. بیکران با توجه به این مهم برای طراحی های خود اختصاصی بودن آن ها را در نظر می گیرد و سعی می کند تا یک طراحی زیبا و ساده که در جایی مشاهده نکرده اید را خلق کند، برای این کار ترکیبی از هنرمندان و متخصصان با هم فکری یکدیگر اقدام به طراحی ها کرده و برای انجام این کار از قدرتمندترین سیستم های کامپیوتری به همراه به روزترین نرم افزار های گرافیکی بهره می برند.

چاپ گرافیک