قیمت موشن گرافیک

حالت تاریک

قیمت موشن گرافیک می تواند عاملی مهم در انتخاب گروه طراحی باشد، در واقع مانند سفارش هر کالا یا خدمات دیگری قیمت یکی از پارامترهای مهم می باشد. اما این تنها معیار انتخاب نباید باشد و می بایست در کنار انتخاب گروه طراحی با قیمت مناسب به موارد دیگری چون کیفیت انجام کار نیز دقت نمود.

محتوای قیمت موشن گرافیک :

در آخر این مقاله با مطالب زیر آشنا می شوید :

 1. موارد تاثیر گذار در تعیین هزینه های طراحی
 2. مشخص نمودن قیمت عادلانه
 3. بررسی موضوع هر چی پول بدی آش نمیخوری در موشن گرافیک

در این مقاله مواردی مانند گزینه های تاثیر گذار در تعیین قیمت، مشخص کردن قیمت عادلانه و بررسی موضوع هر چی پول بدی آش نمیخوری را بررسی نموده و سعی می کنیم تا شما را برای انتخاب گروه طراحی مناسب آماده کنیم.

قیمت موشن گرافیک را چگونه تعیین می کنند

درحال بارگذاری...

برای دانستن موارد تاثیرگذار در قیمت طراحی موشن گرافیک ابتدا باید اجزاری سازنده آن را بدانید،که در زیر چند مورد بیان شده است:

 • دانستن این موضوع که طراحی دو بعدی است یا سه بعدی
 • توجه به المان های به کار رفته
 • کارکتر ها و حرکات آن ها
 • پشت زمینه های کاری

دانستن دو بعدی و سه بعدی بودن قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

این موضوع که طراحی قرار است دو بعدی باشد یا سه بعدی می تواند در هزینه نهایی تاثیر زیادی گذاشته و زمان انجام آن را طولانی تر کند. در واقع در طراحی های سه بعدی باید ابتدا کارکتر های طراحی شود و بعد از آن گزینه های دیگری به آن اظافه شود، که در زیر چند مورد از آنها را بیان کرده ایم:

 1. ساخت و قرار دادن متریال
 2. اظافه نمودن دوریبین
 3. اظافه نمودن نور ها
 4. اسکالت گداری و حرکت آنها
 5. خروجی گرفتن
 6. استفاده در فایل اصلی

آشنایی با کلید اصلی در قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

برای طراحی یک انیمیشن، می توان فریم ها را جدا جدا تهیه کرده و با کنار هم قرار دادن آنها، اقدام به ساخت ایمیشن نمود، البته راه راحت تر در موارد ساخت کلید های اصلی و اجازه دادن به نرم افزار ها برای ایجاد فریم های میانی می باشد. در زیر انواع متد ها در این زمینه را بیان کرده ایم:

 • استاپ موشن
 • موشن گرافیک
 • موشن لوگو

تاثیر گرفتن خروجی در  قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

گرفتن خروچی یا به عبارت دقیق تر رندرگیری پروسه زمان بری بوده و به سخت افزار کامپیوتر فشار زیادی می آورد. البته با استفاده از تکنیک هایی در این زمینه می توان این عملیات را با سرعت بیشتری انجام داد. در زیر موارد تاثیرگذار در رندرگیری را بیان کرده ایم :

 1. میزان و تعداد نور ها
 2. متریال های به کار رفته
 3. افکت های مورد استفاده قرار گرفته
 4. زمان پروژه
 5. فریم های پروژه

تاثیر موزیک در قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

موزیک را می توان یکی از موارد مهم در ویدیو نهایی دانست که عدم توجه به آن در بسیاری از طراحی ها مشهود می باشد. در واقع اهمیت موزیک را می توان با این موضوع که یک بار ویدیو را بی صدا مشاهده کنید بدانید. در تولید موزیک مناسب و متناسب با ویدیو باید به مواردی توجه نمود؛ که در زیر چند مورد از آنها بیان شده است:

 • هماهنگی آن با کلیت کار
 • هماهنگی با صدای گوینده
 • بالا و پایین آمدن حجن صدا
 • خروجی روی گوش چپ یا راست

آگاهی نسبت به انواع گرافیک در قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

انواع گرافیک یعنی برداری یا گرافیکی بودن آن اهمیت زیادی داشته و می تواند در فیمت نهایی تاثیرگذار باشد. در وافع تمام گرافیک های به کار رفته یا از نوع برداری بوده یا از نوع پیکسلی. زماین که از نوع برداری استفاده می کنیم با تغییرات در سایز گرافیک از کیفیت آن کاسته نشده و خروجی در هر انداره ای با کیفیت بوده و برای استفاده های بعدی مناسب می باشد. در زیر چند مورد از ویژگی های تصاویر برداری را بیان کرده ایم :

 1. عدم افت کیفیت در زمان تغییر اندازه
 2. امکان تغییرات گسترده روی گرافیک
 3. امکان رنگ آمیزی حرفه ای

قیمت ساخت موشن گرافیک

مواردی که بیان شد چند مورد از عوامل تاثیر گذار در تعیین قیمت موشن گرافیک بوده، که می بایست با توجه به کاربرد و بودجه خود اقدام به سفارش کنید.

هر چی پول میدی آش نمیخوری در تعرفه موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

تعیین قیمت منصفانه در طراحی ها یکی از بخش های مهم آن بوده که می باست توسط کارشناسان این حوزه انجام شود. در وافع طراح با دانستن این موضوعات و تخمین زمان پروژه می باست قیمتی عادلانه را پیشنهاد دهد. پیشنهاد قیمت های ارزان می تواند مشکلات زیادی را ادامه ی کار پیش بیاورد، چرا که طراحان می دانند که انجام هر طراحی با کیفیت مستلزم گذاشتن زمان و حوصله می باشد. در زیر راه کار هایی برای شما پیشنهاد داده ایم:

 • نمونه هایی را مشاهده کنید
 • قیمت آنها را پرس و جو کنید
 • تفائت های آنها را بپرسید
 • زمان انجام پروژه را بپرسید
 • هزینه های را مقایسه کنید
 • برآورد کلی از گروه های طراحی به دست بیاورید

دریافت هزینه های متعدد در قیمت موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

قیمتی که بابت طراحی می دهید ممکن است به صورت یکجا یا به صورتی باشد که متناسب با انجام هر کاری مبلغی را دریافت کنند. توجه به این نکته حائز اهمیت بوده چرا که برخی با نمایش هزینه های پایین در ابتدا سعی دارند تا مشتریان راجذب کنند، اما در ادامه مبالغی بیشتر را دریافت می نمایند. بیکران برا طراحی های خود از به روزترین سیستم ها مانند سیستم های شرکت اپل یعنی Imac ها بهره برده تا خروجی نهایی به صورتی عالی نمایش داده شود. در زیر چند موضوع که باید مورد توجه قرار بگیرد را بیان کرده ایم:

 1. بپرسید قیمت پیشنهادی را برای چه مار هایی پرداخت میکنید
 2. آیا در ادامه ی کار بپرسید نیاز است هزینه های دیگری پرداخت کنید
 3. سقف مبلغ را بپرسید

ارزانی در تعرفه موشن گرافیک

قیمت موشن گرافیک

ارزان بودن طراحی تنها می تواند به دو دلیل باشد. بی کیفیت بودن طراحی ها یا نمونه برداری شده بودن آنها. پس اگر تنها به قیمت توجه کنید و ارزان بودن رو معیار خود قرار بدهید، برند سازی را در جهتی اشتباه پیش می برید. در زیر چند مورد از دلایلی که باعث ارزان بودن یک طراحی می شود را بیان کرده ایم:

 1. طراحی بی کیفیت
 2. طراحی های نمونه برداری شده
 3. طراحی هایی که در پروژه های دیگر استفاده شده اند
 4. استفاده از افکت های آماده

قیمت طراحی موشن گرافیک سایت بیکران

تعرفه موشن گرافیک

بیکران طراحی موشن گرافیک را به صورت عادلانه که هم هزینه نهایی زیاد نشود و هم کیفیت خروجی مطلوب باشد انجام می دهد. درواقع باید در کنار داشتن بک طراحی با هزینه مناسب به این نکته توجه کنید که کیفیت نهایی انجام کار می تواند برندینگ شما را در جهتی که مشتریان بیشتری پیدا کنید تحقق دهد. در زیر چند مورد از ویژگی های قیمت گذاری در سایت بیکران را بیان کرده ایم :

 • وجود پلن های متفاوت برای کیفیت های متفاوت
 • دریافت هزینه برای انجام کارهای مشخص
 • انجام کار توسط حداقل افراد
 • استفاده از به روز ترین تکنولوژی ها برای کاهش هزینه خروجی نهایی